تصادف در بابل
کد خبر:160 تاریخ::-23/02/1387

بر اثر برخورد يك دستگاه پرايد با نيسان حامل شير در خيابان ميرزا كوچك‌خان شهرستان بابل دو تن از سرنشينان اين خودروها در دم جان سپردند.
  
 
به گزارش خبرگزاري فارس ، در اين حادثه سرنشين خودرو پرايد و راننده نيسان در محل حادثه جان خود را از دست دادند و دو سرنشين ديگر اين خودرو‌ها مجروح شدند.

همايون مرتضوي سرپرست سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرستان بابل در اين باره به خبرنگار فارس در بابل، گفت: ماموران خدمات ايمني اين شهرستان پس از اطلاع از وقوع حادثه به محل برخورد دو خودرو اعزام و با استفاده از تجهيزات كامل خودرويي اقدام به برش خودرو‌ها و نجات دو تن از حادثه‌ديدگان كردند.

 

  
 • چشم و دل فرماندار،نمایندگان مجلس(اقایان قاسم زاده،ناصری)و...روشن باشد. این تازه در داخل شهر بود. سری هم به محورهای بابل به بندپی شرقی و غربی هم بزنید؛ان وقت می بینید چه خبر است. اقای کریمی نماینده و منتخب مجلس هشتم شما که از مردم بندپی و از طایفه فیروزجایی هستی،اگر در زمان رفتن به بندپی دلتان به حال مردم بندپی سوخت فکری هم به حال تعریض جاده بابل به بندپی بکنید تا هر روز شاهد نصب پارچه نوشته های سیاه جلوی درب منازل مردم نباشیم،البته کو گوش شنوا. از بس که قابل توجه نمایندگان مجلس،شهردار،فرماندار،بخشدارو غیره گفتیم این کلمات هم دیگه تکراری شده اند.
 •   
  نام:

  پست الکترونیک:
  نظر:

   

  پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
   

     

  klip izle ezel dizisi izle sohbet sohbet odaları chat siteleri