آبشار آب پري در رويان مازندران، منطقه اي بكر
اختصاصي دريانيوز : بخشی از سنگهای کوه در اثر رانش زمین در شیب تند کوه جمع شده و آب ازلابلای این سنگ ها جاری است. با این حال گردشگران زیادی در ایام تعطیل و تعطیلات آخر هفته به این مکان می آیند، به طوریکه کناره جاده مملو از ماشین و گردشگر می شود
کد خبر:5461 تاریخ:11:11-11/01/1389

اختصاصي دريانيوز : زیباهای جاده گلندرود در شهر توریستی رویان(علمده سابق) با وجود آبشار آب پری جلوه و نمای طبیعت این منطقه را دو صد چندان می کند تا جایی که هر گردشگری که پا به این منطقه می گذرد خود را از تماشای آن بی نصیب نمی سازد .

هر چند این آبشار به صورت مالوف شباهتی به آبشار ندارد اما سنگ های کوچک و بزرگ روی هم تلمبار شده پدیده ای زیبا و منحصر به فردی را در این نقطه از طبیعت مازندران به وجود اورده است که کمتر جایی می توان نظیرآن را سراغ گرفت .

 
بخشی از سنگهای کوه در اثر رانش زمین در شیب تند کوه جمع شده و آب ازلابلای این سنگ ها جاری است. با این حال گردشگران زیادی در ایام تعطیل و تعطیلات آخر هفته به این مکان می آیند، به طوریکه کناره جاده مملو از ماشین و گردشگر می شود . این آبشار در حقیقت بهانه ای است برای لذت بردن از هوای کوهستان و مناظر زیبای این منطقه است. رودی که در بستر سنگ ها جاری می شود از چشمه های متعددی است که از وجود درختان سربه فلک کشیده است .

آب رود با گذر از گوشه و کنار آبشار از زیر پل خود را به رودخانه گلندرود می رساند و سفرش را به دریا از همین نقطه آغاز می کند . عرض کم جاده و نداشتن توقفگاه باعث می شود گردشگران با احتیاطی بیشتری در این نقطه توقف نمایند .   عكس از غلامرضا شمس ناتري      

  نظرات بینندگان
 • محض رضای خدا یه تابلو نداشت
 • فصل بهار قشنگه
 • ما که رفتیم اصلا آب نداشت.
 • kheili ghashang bood albate ta vaqti k abesh khoshk nashode bo0d
 •   نظرات بینندگان
  نام:

  پست الکترونیک:
  نظر:

   

  پر کردن فرم براي دريافت نظرات الزامي است
   

     

  klip izle ezel dizisi izle sohbet sohbet odaları chat siteleri